MacBook Pro oraz MacBook Air – porównanie

Aktualnie na rynku znajdziemy bardzo wiele wysokiej jakości marek, które zachęcają nas do zakupu najnowszych urządzeń. Jednak mimo ogromnego wyboru i ciągle pojawiających się najnowszych modeli od innych producentów, już od wielu lat jedynym słusznym oraz ciągle niezwyciężonym w licznych rankingach liderem jest MacBook. W czym tkwi fenomen tego urządzenia? Zastanowimy się nad tym dalszej części naszego tekstu.

Macbooki, czyli królowie wśród laptopów

Przeciwnicy tej marki uważają, że za urządzenia sygnowane logo nadgryzionym jabłkiem musimy zapłacić w pokaźne kwoty. Jeżeli jednak zastanowimy się nad tym dokładniej, z pewnością dojdziemy do wniosku, że za tą ceną stoi innowacyjność, niezawodność oraz ponadprzeciętne możliwości, które wyróżniają MacBooka na tle laptopów od innych bajek. Czołowymi modelami są niewątpliwie MacBook Pro oraz MacBook Air.  Które rozwiązanie warto wybrać?

Czym wyróżniają się MacBooki?

Mimo tego, że z roku na rok coroczny premierach producenci znanych marek prześcigają się w tym, by stworzyć możliwie jak najlepszy komputer przenośny, iPhone ze swoimi flagowym I produktami ciągle wygrywa. Przede wszystkim marka postawiła na wysoką jakość i pełen profesjonalizm. urządzenia te są doskonale dopracowane zarówno pod względem technologicznym, jak i prezentują się perfekcyjnie. Minimalistyczny design jest nie do zastąpienia.

Skoro już mówimy o tym, czym wyróżniają się MacBooki na tle innych laptopów, rozwinąć należy tutaj ważny aspekt, a mianowicie zachwycający wygląd. Apple od lat dba oto, wyprodukowane przez nich urządzenia odróżniał się od innych, dostępnych na rynku. Z każdą premierą podziwiamy nie tylko nowoczesne technologie, które wykorzystywane są do produkcji urządzeń, ale również nietuzinkowy wygląd i dbałość o wszystkie detale. Ważne jest tutaj także podświetlenie klawiatury i touchpada. W MacBookach możemy liczyć także na wydajny akumulator oraz doskonały obraz. Szybki system operacyjny MacOS jest niezawodny i z pewnością ci, którzy go użytkują, doceniają go za intuicyjność i bezpieczeństwo pracy. W MacBookach wykorzystywane są także procesory wysokiej jakości.

Którego MacBooka kupić?

Oczywiście odpowiedź na to pytanie pozostaje kwestię indywidualną. MacBook Air jest niezwykle szybki i sprawny. Jego ekran jest o przekątnej 13,3 cala i możemy go dostać w trzech wariantach kolorystycznych. Charakteryzuje się od niezawodnymi dyskami SSD o bardzo dużej pojemności. Ponadto jego niezwykle wydajny akumulator pozwala na pracę nawet do 12 godzin na jednym ładowaniu. MacBook Pro z kolei jest dostępny w dwóch rozmiarach – z ekranem o przekątnej 13 cali oraz 16 cali. Również tutaj dostaniemy niezawodny produkt, który wyróżnia się dużą pojemnością dysku SSD oraz niezwykle wydajnym procesorem. Śmiało możemy powiedzieć, że to rozwiązanie jest bardziej wydajne do wyżej opisanego. Świetnie sprawdzi się podczas profesjonalnej pracy graficznej, rozrywki i grania, a także w pracy biurowej. Ponadto doskonale radzi sobie z odtwarzaniem dźwięku.

Serwis Apple Warszawa, czyli naprawa uszkodzonych MacBooków

Oczywiście mimo tego, że produkty firmy Apple bywają niezawodne i wysokiej jakości, może dojść do różnego rodzaju ich uszkodzeń. Zazwyczaj są to usterki mechaniczne. W takiej sytuacji należy niezwłocznie zgłosić się do punktu, który dokona profesjonalny napar. Najlepszy serwis Apple Warszawa to prace w naszym wykonaniu. Jeżeli już trafiliście na naszą stronę internetową, nie musicie dalej szukać – doskonale zadbamy o naprawę uszkodzonego MacBooka, gdyż w naszym zespole pracują wysoce wykwalifikowani specjaliści, a także posiadamy dostęp do części zamiennych tego producenta. Serwis Apple Warszawa to możliwie szybkie działania przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług, a także gwarancja na wykonaną pracę.

Podsumowanie

Niewątpliwie MacBook to urządzenie, w które warto zainwestować. Za dość wysoką ceną stoi jakość tego sprzętu, która z pewnością nas nie zawiedzie. Podkreślić jednak należy, że może dojść do różnego rodzaju usterek mechanicznych, a wtedy konieczne będzie odwiedzenie najlepszego serwisu Apple w Warszawie. Pozostajemy do dyspozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *